Aktualności pomiń nawigację, przejdź do treści

Aktualności

09.11.15

Tankomaty Hectronic na stacjach eMila

 

 

W tym roku Hectronic wyposażył 29 automatycznych stacji paliw eMila w najnowszej generacji tankomaty typu HecStar 4G. Do użytku oddano urządzenia wzbogacone o nowe funkcjonalności.  
Duży, dotykowy ekran sprawia, że obsługa automatów jest łatwa i intuicyjna. Automaty akceptują płatności banknotami i tradycyjnymi  kartami płatniczymi ale również szybką i wygodną formę zapłaty za pomocą kart zbliżeniowych w systemie PayPass i PayWave. Pełna kontrola zapasów paliwa, sterowanie wieżą cen, współpraca z centralnym systemem kontroli i sterowania. Wszystko to sprawia, że tankomat HecStar to rzeczywisty lider na rynku nowoczesnych, samoobsługowych stacji paliw.

„Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Hectronic Polska, ponieważ to najbardziej doświadczony
i sprawdzony partner na rynku polskim w segmencie automatycznych stacji paliw. Hectronic zaproponował nam swoje najnowsze rozwiązanie - tankomat HecStar 4G, wyposażony w dotykowy ekran obsługi, który wpisuje się w najnowsze, światowe trendy w tego typu systemach. Obecnie na swoich stacjach eMila posiadamy ponad 50 tankomatów Hectronic, które charakteryzują się niezwykle intuicyjną obsługą, niezawodnością i najwyższą jakością wykonania. Dzisiaj mogę powiedzieć, że stawiając na Hectronic dokonaliśmy dobrego wyboru. Świadczy o tym stale rosnąca ilość zadowolonych klientów na naszych stacjach”

Jarosław Sidorczuk, firma BM Reflex, dyrektor projektu stacji paliw eMILA


Tutaj można zobaczyć jak łatwo i szybko zatankować na stacjach eMila.


Wykonanie: Gambit Media Piotr Kuliberda - http://www.gambitmedia.pl

koniec strony, wróć na górę