Aktualności pomiń nawigację, przejdź do treści

Aktualności

25.01.16

Automatyczne stacje Shell Polska

 

 

Początek roku to czas na dobre zmiany. Dotyczy to zarówno naszych małych, prywatnych zobowiązań jak i zmian dokonywanych przez największe firmy. I właśnie taką dobrą zmianę na początku 2016 roku przygotował dla swoich klientów, globalny gracz na rynku stacji paliw, firma Shell.
Wszystkich, którzy w nowym roku postanowili zatankować na automatycznych stacjach Shella w Polsce, spotkała miła niespodzianka: nowe, niezwykle przyjazne i intuicyjne w obsłudze automaty do samoobsługowego tankowania paliwa.
„Często tankuję na tej stacji. Podobają mi się te nowe automaty. Teraz tankowanie jest jeszcze prostsze. Nawet mój 9-letni synek dałby sobie z nim radę” – mówi Joanna Małek, zadowolona klientka, tuż po zatankowaniu swojego  yarisa.
Koncern Shell to już kolejna firma, która zdecydowała się zastosować na swoich stacjach najnowszy model tankomatu HecStar naszej firmy. Duży, dotykowy wyświetlacz do komunikacji z kierowcą, możliwość zapłaty gotówką i kartą bankową, czytnik obsługujący płatności zbliżeniowe. Wszystko to sprawia, że tankowanie na Shellu stało się jeszcze bardziej wygodne, szybsze i bezproblemowe.
Nie bez znaczenia pozostaje również najwyższa jakość i sprawdzona już na wielu stacjach niezawodność nowych tankomatów. Każdy kierowca może być pewien, że na stacji czeka na niego gotowy do pracy automat.


Wykonanie: Gambit Media Piotr Kuliberda - http://www.gambitmedia.pl

koniec strony, wróć na górę