Aktualności pomiń nawigację, przejdź do treści

Aktualności

20.11.17

SPPK Police ponownie stawia na Hectronic

 

Historia współpracy pomiędzy SPPK Police i naszą firmą rozpoczęła się już w roku 2000.
Wtedy wdrożyliśmy w tej firmie, na wewnątrzzakładowej stacji paliw, system do bezobsługowego wydawania i rozliczania paliwa, działający w oparciu o wolnostojący automat do tankowania typu TA2331. W tamtym czasie był to jeden z najnowocześniejszych systemów zainstalowanych w Polsce. Przez 17 lat automat TA2331 przeprowadził ponad 400 tysięcy tankowań, kontrolując wydanie ponad 30 milionów litrów paliwa.
Czas biegnie jednak nieubłaganie. Po 17 latach przyszła pora na wymianę urządzeń. Firma SPPK Police ponownie postawiła na sprawdzone i niezawodne systemy Hectronic. W ramach modernizacji wysłużone dystrybutory i automat TA2331 zastąpione zostały urządzeniami typu dwa w jednym – dystrybutorami HecPump, w których w miejsce tradycyjnego liczydła wbudowany jest automat do tankowania. 
Rozwiązanie to pozwala na identyfikację kierowcy i tankowanego pojazdu bezpośrednio przy dystrybutorze, bez konieczności poszukiwania czytnika do identyfikacji w innej części stacji.

Zamontowane w SPPK Police dystrybutory HecPump przygotowane są do współpracy z systemem PetroPoint, który umożliwia  automatyczną identyfikację pojazdu podczas tankowania na podstawie specjalnych chipów montowanych na wlewach paliwa.
Całość uzupełnia dedykowane oprogramowanie do kompleksowego zarządzania i rozliczania zakładowej stacji paliw.


Wykonanie: Gambit Media Piotr Kuliberda - http://www.gambitmedia.pl

koniec strony, wróć na górę