Ekologia + Filozofia pomiń nawigację, przejdź do treści
 • Ekologia

  W służbie środowisku


  Hectronic to firma wyspecjalizowana w rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań dla stacji paliw i systemów parkingowych. Centrala firmy jest zlokalizowana w samym środku malowniczego Schwarzwaldu w południowych Niemczech.Tuż obok fabryki powstają znane od dziesiątek lat na całym świecie schwarzwaldzkie zegarki z kukułką i słynne, przepyszne torciki wiśniowe. Tradycja zobowiązuje.

  Regionalny patriotyzm Hectronic i jej procowników to jeden z powodów dlaczego ekologia jest tak fundamentalnym elementem filozofii firmy. Ochrona środowiska jest realizowana przez Hectronic zgodnie z koncepcją EcoDesign, gdzie cykl życia produktu jest rozważany jako całość począwszy od wydobycia surowców do produkcji, sprzedaży, użytkowania i wreszcie utylizacji lub recyklingu. Na każdym
  z tych etapów dokładamy najwyższych starań
  w trosce o nasze środowisko.

  Pobierz prospekt EcoDesign

  TytułRozmiar pliku[Pobierz]
  pdf Prospekt EcoDesign 339 KB
 • Filozofia

  Obraz i polityka firmy

   

  Chcemy zaoferować naszym klientom rozwiązania do zarządzania miejscami parkingowymi i systemy do automatycznego tankowania, które sprawią że kontrolowany przez nie proces biznesowy będzie prostszy i bardziej wydajny.
  Jednocześnie działamy profesjonalnie i etycznie. Oznacza to, że traktujemy naszych klientów, partnerów i naszych pracowników sprawiedliwie i z szacunkiem.  Nasze zasady:

  ■ Kurs na sukces

  Sukces! Chcemy sukcesu tak jak wiele innych firm. Jednak nazwanie sukcesu naszym jedynym celem byłoby zbyt ograniczone. W Hectronic jasno zdefiniowaliśmy zasady i cele, które są podstawą działania każdego pracownika
  a tym samym kształtują działanie całego przedsiębiorstwa. Normy społeczne
  i przepisy prawne stanowią przy tym dla nas wartość nadrzędną.

   

  ■ Klienci

  Nasz strategiczny cel jest skierowany zawsze na to czego chcą klienci. Klient jest miarą jakości naszych produktów, procesów i usług. Kładziemy nacisk na ścisłą współpracę i traktujemy naszych klientów jako naszych partnerów. Podsumowując: usatysfakcjonowani klienci to dobrzy klienci i świadectwo wartości naszej pracy.

   

  ■ Ciągłe dokształcanie

  Jeśli myślisz, że stałeś się kimś ważnym, to przestałeś się rozwijać. To nasze motto i żyjemy zgodnie z nim aby ciągle ulepszać to co robimy. Intensywna komunikacja oraz specjalistyczne szkolenia wewnątrz firmy są częścią tego kim jesteśmy i tworzą podstawę wydajnego podejmowania decyzji.

   

  Jakość

  Nieustannie analizujemy procesy w biznesie w celu monitorowania zdefiniowanych celów jakościowych. W Hectronic procesy te są pod ciągłą kontrolą w celu eliminacji słabych punktów.

   

  ■ Uczciwość i partnerstwo

  Nasi dostawcy również odgrywają ważną rolę. Ich jakość jest decydującym czynnikiem dla naszego sukcesu biznesowego. Kładziemy zatem spory nacisk na długoterminowe i strategiczne partnerstwa.

Wykonanie: Gambit Media Piotr Kuliberda - http://www.gambitmedia.pl

koniec strony, wróć na górę