Generator biletów z kodem kreskowym pomiń nawigację, przejdź do treści
 • width:170
   
 • Generator biletów z kodem kreskowym

  Opłata za parking według własnego przepisu

  Niezależna drukarka biletów wraz z dołączonym oprogramowaniem daje dodatkowe narzędzie do sprawnego zarządzania parkingiem pracującym pod kontrolą systemu HecTwin. Rozwiązanie umożliwia pobranie opłaty przez upoważnioną osobę i wydrukowanie biletu, który pozwoli wjechać na parking lub go opuścić. W zależności od potrzeb możemy wykorzystać oprogramowanie jednostanowiskowe lub w wersji sieciowej.

  Cechy produktu


  Wydruk biletu, odczyt danych i przyjęcie opłaty za parkowanie
  Generator umożliwia wydruk dowolnie sparametryzowanego biletu. Może być to bilet jednorazowy, okresowy lub np. bezterminowy. Dołączony czytnik kodów kreskowych pozwala na odczyt danych z biletu i przyjęcie opłaty za parkowanie.

  W przypadku stosowania wersji sieciowej oprogramowania i innych komponentów systemu parkingowego Hectronic takich jak: kontrolerów HecTwin, stacji do przyjmowania opłat Citea, drukarek i czytników kodów kreskowych istnieją praktycznie nieograniczone możliwości zarządzania parkingiem, sterowania ruchem i przyjmowania opłat. Aby otrzymać szczegółową analizę danych z parkingu wystarczy skorzystać z programu CityLine, który sporządzi odpowiednie raporty i zestawienia.


  ■ Indywidualny projekt graficzny biletu

  Bilet można zaprojektować według własnego uznania. Dołożenie własnego logo, adresu czy też tekstu reklamowego nie stanowi żadnego problemu. Wszystko zależy wyłącznie od potrzeb użytkownika.

  ■ Dane finansowe
  Wszystkie dane finansowe gromadzone są w dołączonym oprogramowaniu, które umożliwia sporządzanie szczegółowych statystyk dotyczących wydanych biletów, metod płatności, wartości transakcji, itp.

  ■ Wersje językowe
  Specjalne narzędzie umożliwia szybkie i bezproblemowe tłumaczenie oprogramowania na wiele wersji językowych. Wszystko po to, aby ułatwić korzystanie z naszych systemów klientom z całego świata.

  ■ Logowanie i uprawnienia
  Oprogramowanie do wydruków biletów można równolegle używać na kilku komputerach. Dostęp jest kontrolowany przez dedykowane hasła. Każdy
  z użytkowników posiada zdefiniowany poziom dostępu pozwalający mu wykonywać wyłącznie te operacje, do których posiada uprawnienia.

  ■ Komunikacja z CityLine
  Analiza danych może być wykonywana lokalnie lub na zdalnym serwerze CityLine.

  ■ Zewnętrzna drukarka
  Bardzo często bilet parkingowy upoważniający do wjazdu lub wyjazdu
  z parkingu drukowany jest na recepcji lub w innym podobnym miejscu. Z reguły wymaga to stosowania specjalnej drukarki i specjalnego papieru do drukowania biletów. Nasz generator biletów umożliwia zastosowanie standardowej drukarki komputerowej dostępnej w dowolnym sklepie RTV.

  Zdjęcia produktu

   

  Pobierz

  TytułRozmiar pliku[Pobierz]
  pdf Prospekt_Generator biletów 1.0 MB

Wykonanie: Gambit Media Piotr Kuliberda - http://www.gambitmedia.pl

koniec strony, wróć na górę