HecTwin pomiń nawigację, przejdź do treści
 • width:170
   
 • Kontroler zapór HecTwin

  Idealne rozwiązanie dla parkingów zamkniętych

  System HecTwin składa się z dwóch terminali, które efektywnie kontrolują wjazd i wyjazd z parkingu. HecTwin funkcjonuje w różnych konfiguracjach co pozwala na idealnie dopasowanie do wymagań konkretnego parkingu.
  W połączeniu z parkomatem Citea, który pełni funkcję centrali przyjmującej opłaty stanowi inteligentne i kompleksowe rozwiązanie do zarządzania parkingiem.

  Cechy produktu


  Komponenty

  Terminal HecTwin zamontowany na wjeździe wyposażony jest w drukarkę
  i opcjonalnie skaner kodów kreskowych. Terminal wyjazdowy posiada tylko skaner. Oba terminale montowane są na podstawie, która umożliwia wygodną ich obsługę bez wysiadania z pojazdu.

  ■ Komfortowe parkownie
  Podczas wjazdu kierowca pobiera z terminala bilet z kodem kreskowym. Powoduje to otwarcie zapory i umożliwia wjazd na parking. Po zakończeniu parkowania z biletem należy udać się do parkomatu. Czytnik kodów odczyta dane biletu i wyliczy wysokość opłaty, którą należy uiścić w parkomacie. Opłacony bilet, zbliżony do czytnika w terminalu wyjazdowym otwiera zaporę. Stali klienci mogą wykupić abonament. Otrzymany identyfikator zbliżeniowy lub specjalny bilet z kodem kreskowym pozwala wielokrotnie korzystać z parkingu.

  ■ Oprogramowanie
  Terminale HecTwin są programowane i zarządzane przez program CityLine. Ich komunikacja z centralą może być zrealizowana przez modem GPRS lub sieć LAN.

  ■ Komunikacja głosowa z operatorem
  Każdy terminal wyposażony jest w mikrofon i głośnik co umożliwia komunikacje głosową kierowcy z operatorem parkingu. Komunikacja ta może odbywać się przez modem GPRS lub sieć LAN.

  ■ Generator biletów z kodem kreskowym
  Bilety pozwalające na wjazd na teren parkingu lub jego opuszczenie mogą być drukowane również przez upoważnioną osobę na oddzielnej drukarce. Daje to wiele nowych możliwości takich jak ustalanie specjalnych cen dla VIPów, przyjęcie opłaty za parkowanie z góry, kontrolę czy osoba zamierzająca opuścić parking uregulowała inne należności np. rachunek w restauracji czy opłatę za pobyt w hotelu.

  Zdjęcia produktu

   

  Pobierz

  TytułRozmiar pliku[Pobierz]
  pdf Prospekt_HecTwin 1.2 MB

Wykonanie: Gambit Media Piotr Kuliberda - http://www.gambitmedia.pl

koniec strony, wróć na górę