Kontroler OptiLevel Mineo Touch pomiń nawigację, przejdź do treści
 • width:170
   
 • Kontroler OptiLevel Mineo Touch

  Zarządzanie zawartością zbiorników.
  Mały. Inteligentny. Mineo!


  Kontroler Mineo jest przeznaczony do wizualizacji danych zmierzonych przez sondy pomiarowe zamontowane w zbiornikach na stacjach paliw i w przemyśle. Począwszy od małych, zakładowych stacji paliw, poprzez stacje publiczne, aż do rozbudowanych instalacji przemysłowych kontroler Mineo zapewnia komfortowe zarządzanie  informacjami na temat ilości paliwa i innych substancji znajdujących się w zbiornikach.

  Cechy produktu

   

  Kontroler Mineo zachwyca swoją wszechstronnością. Jego dotykowy ekran pozwala komfortowo wyświetlić wszystkie informacje na temat zawartości zbiorników na stacji paliw lub w bazie paliwowej. Wszystkie niezbędne informacje, takie jak poziom cieczy, objętość, objętość skompensowana, temperatura, zdefiniowane stany alarmowe, dostawy, wycieki i wiele innych są prezentowane na ekranie kontrolera w formie graficznej lub tekstowej. Nowoczesny, 7 calowy, kolorowy ekran kontrolera może wyświetlać dane nawet z 32 zbiorników.
  Dodatkowo kontroler posiada złącze umożliwiające podłączenie do Internetu. Dzięki temu odczyt danych z kontrolera możliwy jest z dowolnego miejsca na świecie.

   

  Kontroler Mineo posiada wbudowane dodatkowe wyjścia, które pozwalają na współpracę z innymi, zewnętrznymi systemami. Umożliwia to wzajemną komunikację z systemem kasowym, kontrolerem FCC, automatem do tankowania, modemem i innymi urządzeniami.

   

  W przypadku zarządzania siecią stacji paliw, kontroler Mineo można podłączyć za pośrednictwem DSL lub GSM do oprogramowania Optavias Centrala. Umożliwi to globalne zarządzanie zawartością wszystkich monitorowanych zbiorników.

  Opcje

   

  Karta rozszerzeń

  Jeżeli standardowe złącza kontrolera są niewystarczające do realizacji określonych funkcji, można je rozbudować poprzez zastosowanie karty rozszerzeń, która zawiera 2 przekaźniki, 6 wyjść cyfrowych (otwarty kolektor) do sterowania zewnętrznymi przekaźnikami oraz dwa porty szeregowe.

   

  Protokół IFSF LON

  Protokół IFSF umożliwia podłączenie kontrolera Mineo do istniejącej infrastruktury stacji paliw. Dzięki temu bezproblemowo można zapewnić wymianę danych z innymi urządzeniami i systemami na stacji np. z systemem kasowym lub kontrolerem dystrybutorów dowolnego producenta, stosującego standardy IFSF LON.

  Zdjęcia produktu

  Złącza kontrolera
  Karta rozszerzeń
   

  Pobierz

  TytułRozmiar pliku[Pobierz]
  pdf Prospekt_Kontroler_Mineo 565 KB

Wykonanie: Gambit Media Piotr Kuliberda - http://www.gambitmedia.pl

koniec strony, wróć na górę