Sonda OptiLevel HLS6010 bezprzewodowa pomiń nawigację, przejdź do treści
 • width:170
   
 • Sonda OptiLevel HLS 6010 Wireless

  Sonda w wersji bezprzewodowej

  Bezprzewodowa transmisja danych stosowana jest na obiektach, na których doprowadzenie przewodów do sond jest utrudnione lub ekonomicznie nieopłacalne. Zastosowanie sond z radiową transmisją danych eliminuje konieczność rozbierania nawierzchni i wykonywania wykopów pod przepusty kablowe.
  Moduł transmisji bezprzewodowej jest zlokalizowany w głowicy sondy.
  W zależności od miejsca instalacji antena nadawcza jest mocowana w głowicy lub w miejscu, które zapewni maksymalny zasięg sygnału, np. w pokrywie studzienki zbiornikowej.

  Odbiorniki


  OptiLevel Wave

  OptiLevel Wave to odbiornik, który przyjmuje sygnały z sond zamontowanych na stacji, a następnie przesyła je do urządzeń wizualizujących dane np. kontrolera Mineo, oprogramowania Optavias, systemu kasowego lub automatu do tankowania. Sondy bezprzewodowe mogą stanowić uzupełnienie wcześniej zamontowanych tradycyjnych sond z przewodem. Oba rozwiązania mogą pracować równolegle.

   

   


  OptiLevel Repeater

  Jeśli odległość pomiędzy sondami a odbiornikiem powoduje, że sygnały docierające do odbiornika są słabej jakości, należy zastosować Repeater. Zastosowanie Repeatera, który pełni funkcję wzmacniacza pozwala wyeliminować ten problem i znacząco zwiększyć zasięg.  Opis działania


  Sondy z modułem transmisji radiowej przesyłają bezprzewodowo dane
  o zawartości zbiorników do odbiornika Optilevel Wave. Zasięg transmisji
  w terenie niezabudowanym wynosi do 500m. Odbiornik odbiera te dane
  i przekazuje w sposób ciągły do układu nadrzędnego, wizualizującego w sposób graficzny lub tabelaryczny zmierzone przez sondy dane.

  Zdjęcia produktu

   

  Pobierz

  TytułRozmiar pliku[Pobierz]
  pdf Prospekt_HLS6010 Wireless 1.2 MB

Wykonanie: Gambit Media Piotr Kuliberda - http://www.gambitmedia.pl

koniec strony, wróć na górę