Automatyczna identyfikacja tankowanego pojazdu PetroPoint pomiń nawigację, przejdź do treści
 • width:170
   
  width:170
   
  width:170
   
 • PetroPoint

  Zautomatyzuj do końca proces tankowania


 • Automatyczna identyfikacja tankowanego pojazdu stanowi rozszerzenie funkcjonalności tankomatów Hectronic. Umożliwia uproszczenie do minimum procesu tankowania, co pozwala zwiększyć przepustowość stacji paliw. System jest łatwy w instalacji, nie wymaga czasochłonego prowadzenia przewodów do dystrybutorów, czy też głębokiej ingerencji w instalację elektryczną pojazdów.

  PetroPoint to skuteczna ochrona przed niekontrolowaną utratą paliwa.

  Wersje systemu


  PetroPoint Retail
  PetroPoint Retail to idealne rozwiązanie dla flot, ale także dla publicznych stacji paliw. Mały transponder montowany na wlewie paliwa pozwala automatycznie rozpoznać pojazd przed tankowaniem i sprawdzić jego uprawnienia do pobrania paliwa. Odczyt danych pojazdu dokonuje czytnik montowany na pistolecie dystrybutora. Wszystko bez żadnych dodatkowych przewodów i instalacji, zarówno w dystrybutorze jak i w pojeździe. Po prostu mała inwestycja, a wiele korzyści.

  PetroPoint Fleet+
  System PetroPoint+ stanowi rozszerzenie wersji Retail. Dedykowany jest dla zakładowych i flotowych stacji paliw. W systemie tym oprócz transpondera montowanego na wlewie paliwa dodatkowo montuje się w pojazdach specjalne nadajniki, które podczas tankowania przekazują do tankomatu stan licznika kilometrów i dane kierowcy. Prosty montaż minimalizuje nakład pracy związany
  z instalacją. System nawet w małych flotach potrafi się zamortyzować w ciągu kilku miesięcy.


  Zdjęcia produktu

   

  Pobierz

  TytułRozmiar pliku[Pobierz]
  pdf Prospekt PetroPoint 442 KB

Wykonanie: Gambit Media Piotr Kuliberda - http://www.gambitmedia.pl

koniec strony, wróć na górę