HecPoll – oprogramowanie dla automatycznych stacji paliw pomiń nawigację, przejdź do treści
 • width:170
   
 • HecPoll

  Efektywne zarządzanie automatyczną stacją paliw

 • Komunikacja i analiza to dwa filary, na których bazuje solidnie i efektywnie zarządzana stacja paliw. I właśnie to oferuje nasz najnowszy program HecPoll.

  Cechy produktu


  Program zawiera pełne spektrum potrzebne do organizacji nowoczesnej, bezobsługowej stacji paliw. HecPoll tworzy doskonale funkcjonującą sieć do przekazu informacji pomiędzy stacją i Centralą zarządzającą danymi. Dzięki modułowej strukturze program pozwala wybrać i dokładnie określić które komponenty będą przydatne do wydajnego zarządzania konkretną stacją paliw. Każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od właścicieli niedużych, lokalnych stacji paliw, aż do rozbudowanej sieci stacji rozproszonej po całym kraju.

  Moduły programu


  HecPoll Standard
  Podstawowy moduł programu HecPoll służy do zarządzania kluczowymi danymi takimi jak: informacje o klientach, kartach kierowców i pojazdów oraz danymi produktów. Moduł ten zapewnia również wymianę danych pomiędzy tankomatami i komputerem PC zlokalizowanym w Centrali.

   
  HecPoll Professional

  Moduł HecPoll Professional zawiera pełen zakres funkcji wersji Standard a oprócz tego pozwala użytkownikowi stworzenie wyczerpujących statystyk i raportów dotyczących tankowań na stacji. HecPoll Professional jest narzędziem dedykowanym szczególnie dla użytkowników chcących mieć pełen wgląd w dane
  o pojazdach swojej floty. Dokładna analiza tankowań może przynieść właścicielowi stacji paliw czy też floty pojazdów znaczne oszczędności. HecPoll Professional pozwala również na tworzenie czytelnych i przejrzystych wykresów z wybranych przez użytkownika danych oraz eksportowanie ich do plików w formacie CSV i PDF.

   

  HecPoll FleetNet
  Moduł ten umożliwia autoryzację on-line kart do tankowania i kontrolę limitów nadanych na daną kartę w czasie rzeczywistym. Autoryzacja odbywa się w głównej Centrali zarządzającej wszystkimi stacjami połączonymi w sieć. HecPoll FleetNET może być zainstalowany zarówno na serwerze Klienta jak i również można z niego korzystać poprzez wykupienie abonamentu pozwalającego na dostęp do serwera Hectronic.

  HecPoll WWW
  Moduł ten udostępnia za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej informacje o tankowaniach zgromadzone w Centrali. Dzięki temu, praktycznie z każdego miejsca gdzie dostępne jest połączenie z Internetem, mamy pełny przegląd danych ze stacji bez konieczności instalowania na komputerze dedykowanego oprogramowania.

   

  HecPoll PetroLine
  Możesz naprawdę zaoszczędzić czas i pieniądze z pomocą usługi HecPoll PetroLine.  Usługa ta świadczona przez Hectronic umożliwia niezwykle szybką i sprawną kontrolę zainstalowanych urządzeń. Statusy poszczególnych tankomatów i całego systemu oraz wszelkie informacje o koniecznych interwencjach serwisu są niezwłocznie wizualizowane w oprogramowaniu i  przekazywane do odpowiednich osób obsługujących stacje paliw.

  Program HecPoll jest przeznaczony do współpracy z wszystkimi, dostępnym na rynku tankomatami Hectronic.

   

  Zdjęcia produktu

  Średnie zużycie paliwa
  FleetNet
  Dane stałe
   

  Pobierz

  TytułRozmiar pliku[Pobierz]
  pdf Prospekt HecPoll 0,4 MB

Wykonanie: Gambit Media Piotr Kuliberda - http://www.gambitmedia.pl

koniec strony, wróć na górę