Tankomat HecFleet pomiń nawigację, przejdź do treści
 •  
 • Tankomat HecFleet

  Wszechstronny tankomat dla stacji flotowych

   

  Tankomat HecFlet jest przeznaczony do bezobsługowego i bezgotówkowego wydawania paliwa na podstawie posiadanych przez kierowców magnetycznych kart flotowych lub identyfikatorów zbliżeniowych.

  Jeżeli:

  • Twoja firma ma jedną dużą lub kilka zakładowych stacji paliw.
  • Posiadasz stację paliw i chcesz pozyskać nowych, stałych klientów z firm transportowych.
  • Twoja stacja należy do stowarzyszenia współpracujących ze sobą stacji paliw i chcecie stworzyć ogólnokrajową kartę flotową do bezobsługowego tankowania na Waszych stacjach.
  • Sprzedajesz hurtowo paliwo i chcesz stworzyć nowy kanał dystrybucji detalicznej oparty na bezobsługowej sieci stacji paliw.
  • Chcesz zaoszczędzić na kosztach obsługi stacji i pozwolić jej na pracę dla stałych klientów w trybie bezobsługowym, przez cały dzień lub tylko w godzinach nocnych.
   Ten tankomat jest dla Ciebie.


   Cechy produktu


   Zdalny dostęp do informacji
   Standardowo zastosowana funkcja zdalnego dostępu daje możliwość pełnej kontroli pracy urządzenia z odległej centrali, niezależnie od tego czy mamy jeden tankomat czy też sieć złożoną z setek tankomatów.
   Aby skontrolować status automatów lub pobrać dane transakcji nie potrzeba specjalistycznego oprogramowania. Wystarczy standardowa przeglądarka internetowa.

   Kontrola paliwa
   Tankomat współpracuje z sondami do pomiaru poziomu paliwa w zbiornikach na stacji. Informacje o pomiarach dokonanych przez sondy są dostępne zarówno na wyświetlaczu tankomatu jak i również w komputerze sporządzającym analizy.
   Wprowadzając do systemu informacje o dostawach paliwa otrzymujemy pełny bilans o paliwie zakupionym, wydanym oraz tym, które zostało w zbiornikach na stacji.

   Automatyczne rozpoznawanie tankowanego pojazdu
   Tankomat można doposażyć w system PetroPoint, zabezpieczający przed tankowaniem do kanistrów i pojazdów nieuprawnionych. Wystarczy zamontować chip na wlewie paliwa a specjalny czujnik na pistolecie dystrybutora rozpozna pojazd i pozwoli go zatankować wyłącznie w przypadku gdy znajduje się on na liście pojazdów uprawnionych.

   Obsługa ogrniczona do minimum
   Najwyższej jakości komponenty takie jak niezwykle trwała klawiatura piezoelektryczna czy drukarka termiczna w połączeniu z dużą rolką papieru paragonów zapewniają, że tankomat tylko sporadycznie wymaga czynności obsługowych.

   Przyjazna obsługa

   Duży wyświetlacz graficzny, czytnik kart z napędem i możliwość wyboru języka obsługi spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

   Szeroki wachlarz akceptowanych kart
   Tankomat HecFleet może obsługiwać prawie wszystkie dostępne na rynku karty flotowe i stacyjne. Dzięki zastosowaniu specjalnego procesora kodującego, karty można weryfikować również off-line przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

   Warianty

   Wyświetlacz dotykowy
   Tankomat HecFleet jest teraz dostępny również z dużym wyświetlaczem dotykowym, co poprawia komfort obsługi i zwiększa jednocześnie przepustowość stacji.

   Zdjęcia produktu
   Pobierz

   TytułRozmiar pliku[Pobierz]
   pdf Prospekt HecFleet 0.4 MB

Wykonanie: Gambit Media Piotr Kuliberda - http://www.gambitmedia.pl

koniec strony, wróć na górę